Вікторія та Олексій

Ігор знімав для нас весільну зйомку і сказати, що ми просто задоволені, це нічого не сказати! Почну з того, що ми визначились, що хочемо дуже щирі і живі фото. Після цього ми шукали роботи фотографів з нашим баченням та призначали зустрічі. Нам було важливо знайти і професіонала і людину перед якою ми змогли б розкритись. Саме з Ігорем нам вдалось реалізувати задумане досить легко і весело. І це однозначно, не остання наша фотосесія у Ігоря.

Катя

Ігор, дякую тобі! Дуже дякую за такі кадри! 
Я мріяла про зйомку з мамою, а ти зміг втілити все в життя.

Так тепло, ніжно, в кожній фотографії душа

Поліна та Віталік

Як круто, що у нас є фотограф, який проходить з нами разом найголовніші на найщасливіші моменти нашого життя. Твій професіоналізм відображається на суперових фотках, які наповнені моментами щастя📸

Таня

Игорь, СПАСИБО тебе огромнейшее за твою работу. Это потрясающие фотографии! Мы получили огромное удовольствие и море позитива от самой съемки и результата! Спасибо тебе, что ты вкладываешь душу и даришь радость и счастливые воспоминания. Словами не передать нашу благодарность за чудо-фотографии!) Огромное спасибо тебе!!!)

Ніна та Олег

Дякуємо Ігорю за прекрасну фотосесію!
Всі зйомки пройшли з гарним настроєм, легкістю та позитивом. 
Ми просто прогулювалися з коханою людиною, а в результаті - круті фотографії,що передають емоції, щирість відчуттів і мають свою оригінальність! 

Тепер ти - наш сімейний фотограф багатьох майбутніх заходів.

Женя

Очень понравилось работать с Игорем. Внимательный к деталям, легкий в общении и во время съёмки не чувствуешь напряжения. Фотографии на выходе получились очень крутыми. Семейными ❤️ и, что для меня главное, эмоциональными. На них мы такие, какие есть в жизни.

Оксана та Сергій 

Ми довірили Ігорю свою весільну фотосесію і отримали задоволення від зйомки та від її результату! 

Також ми замовили  весільний альбом, який переглядаємо ледь не щомісяця, щоб ще раз згадати найприємніші миті)

Дякуємо за справді емоційні фото!